Založ si blog

Nezákonná domová prehliadka – Part 2. Čo je zákonné a čo už nie?

Je utorok, 10. februára 2015, o 8:00 už mám za sebou jednu domovú prehliadku. U mňa doma!

Podľa môjho názoru lov nebol úspešný – policajti nenašli žiadne extrémistické materiály, ktoré by sme zhromažďovali, vyhotovovali, alebo nebodaj šírili a tým akokoľvek porušili zákony Slovenska! Nakoniec svedčí o tom zoznam zadržaných vecí. Počas domovej prehliadky sa pýtam „ochrancov zákona“ (uvodzovky nie sú náhodné, pretože ja si ochrancu zákona predstavujem ináč): boli ste na domovke aj u Slotu, ktorý v masmédiách vykrikoval, aby sme si sadli do tankoch a tiahli na Budapešť? Bez odpovede. Potom my jeden z nich odpovedá: môžete si myslieť čo chcete, ale nikde to nehovorte! Zdá sa mi, že o takomto niečom mi vyprával dedo, že takéto časy boli v 50-tych rokoch. Tak takto si rozhodne demokraciu nepredstavujem.

Ak si teda v obchode alebo na internete kúpite fľašu vína s obrázkom Adolfa, alebo nebodaj knihu s jeho obrázkom a vyfotíte sa s touto „nedovolenou“ vecou a fotku zavesíte na facebook, rátajte aj vy s tým, že budete mať ráno o šiestej zaujímavú návštevu. Nechápem, prečo neurobia domové prehliadky v kníhkupectvách a videopožičovniach, kde sa takéto predmety bežne predávajú. A ako je možné, že v kinách sa premietal film o Hitlerovi? To že máte doma vec s podobizňou Adolfa je skutočne veľmi vážna forma ohrozenia demokracie Slovenska. Tiež mi vŕta hlavou jedno meno: PhDr. Daniela Baranová, PhD., ktorá vydala svoje odborné vyjadrenie v zmysle, že skúmaný materiál má znaky extrémistického charakteru. Kto je vlastne táto osoba, na základe ktorej vyjadrenia vydá sudca povolenie na domovú prehliadku? Ak táto pani zle posúdila predložené materiály a spôsobila mi tým újmu mojich práv, bude sa niekomu zodpovedať? Alebo ju požiadajú aj na budúce? Osoba s podobným menom sa nachádzala na kandidátnej listine MOST-HÍD vo voľbách v roku 2014 do mestského zastupiteľstva volebný obvod 1 v Banskej Bystrici. Zaujímavá to zhoda náhod?!

PS: internet, pokec alebo facebook sú skutočne nebezpečné programy. Neviete, kto Vás na nich sleduje a potom na Vás vykonštruuje podobný prípad, ako som zažil ja (síce len ako majiteľ bytu). Nenalette nikomu, kto zverejňuje provokačný materiál, ani ak ho dobre poznáte! Neklikajte na takéto odkazy, nelajkujte ich!!!!!!!!!!. Nezverejňujte svoj názor, lebo zajtra urobia aj z Vás ďalšieho extrémistu Slovenska!

Na záver: Ďakujem policajtom z Nitry, konkrétne mjr. Ing. Mgr. Dušan Jóža – vyšetrovateľ, kpr. Mgr. Róbert Galo – st. referent, npor. Mgr. Juraj Bence – st. referent, npor. Michal Bárta – krim. technik, ako aj policajtom z Komárna, konkrétne Stanislav Macejko + kolega ktorého meno neviem, že tak vzorne dbajú o názorovú bezpečnosť občanov Slovenska – hodil by sa názov MYŠLIENKOVÁ POLÍCIA. Ďakujem bývalým kolegom, že tak príkladne vykonávajú svoju prácu. Poďakovanie patrí aj doktorovi Tiborovi Šulákovi, sudcovi Okresného súdu v Komárne, predseda senátu pre trestnoprávne súdne oddelenie, nakoľko príkladne preskúmal všetky okolnosti a na základe vážnych dôkazov (neviem akých) vydal príkaz na vykonanie podľa mňa protizákonnej domovej prehliadky. Zadržané veci sú tomu dôkazom. Očakával som od Stanislava Macejka, že ako bývalému kolegovi sa pri príchode do môjho bytu aspoň pozdraví, ale bál sa mi pozrieť aj do očí. Možno mu to nedovolilo jeho svedomie lebo dobre vedel, že celý prípad je nezmysel. Tiež je napríklad zaujímavé, že o osoby, ktoré bili chlapca a kričali: „zabijeme ťa ty skur…. žid“, žiaden záujem tento expert na extrémizmus neprejavil napriek tomu, že bol prítomný pri výsluchu ako zúčastnená osoba. Zaujímavý postoj policajta k jednotlivým prípadom, alebo my nezostáva iné, len si myslieť že tých skutočných extrémistov sa pán policajt bojí.

Je utorok, 10. februára 2015, o 8:00 už som v práci.

Problém je to, že ja ani nikto kto býva v mojom byte NIE SME EXTRÉMISTI !!!!!

Samozrejme prípad sa týmto nekončí. Pokračovanie v ďalšom blogu.

Nezákonná domová prehliadka – Part 4. Keď granát nie je granát.

22.08.2019

Počas domovej prehliadky bol zadržaný predmet označený RG4 uvedený v bode č. 3 Zápisnice o vykonaní domovej prehliadky ČVS: KRP-346/1-VYS-NR-2014 zo dňa 10.02.2015. V zápisnici o vykonaní viac »

Nezákonná domová prehliadka – Part 3. Kto je mafia na Slovensku?

20.08.2019

Po príchode do práce (utorok 10.02.2015) oznamujem raňajšie extempore svojmu nadriadenému v zamestnaní. Nakoľko ma pozná a vie že nie som ani fašista, ani extrémista, poďakuje že som ho informoval, viac »

Vracajú sa 50-te roky? Nezákonná domová prehliadka alebo politická objednávka?

16.08.2019

Domová prehliadka je druhý najvážnejší zásah do práv jedinca spoločnosti. Ak sa môže stať, že sa vykoná na základe vykonštruovaných skutočností, je to faktické pošliapanie princípov viac »

tablet, výnosy, obchod, ekonomika, globalizácia, graf, hospodársky výsledok

Svet v roku 2040? Ovplyvní ho sedem hlavných trendov

15.09.2019 20:00

Za posledných 25 rokov mala globalizácia oveľa väčší vplyv na zníženie chudoby ako celá zahraničná pomoc bohatých krajín od 2. svetovej vojny.

bezpilotný, dron, global, hawk

Irak odmietol tvrdenia o tom, že drony zaútočili na Saudskú Arábiu z jeho územia

15.09.2019 19:04

K sobotňajším útokom dronmi na dve významné ropné zariadenia v Saudskej Arábii sa prihlásili jemenskí húsíovia.

Turecko Rusko S-400 dodávka protivzdušná obrana, lietadlo

Rusko dodalo Turecku druhú batériu systému protivzdušnej obrany S-400

15.09.2019 17:56

Vojenské vzťahy Turecka s Ruskom sú predmetom znepokojenia zo strany Severoatlantickej aliancie.

jurčovič, počasie

Po peknom týždni škaredý. Zo severu príde rozsiahla oblačnosť!

15.09.2019 17:13

Rozlúčte sa s mariánskym letom.

dartkn

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 10956x
Priemerná čítanosť článkov: 1370x

Autor blogu

Kategórie